"PEKA Kompetencja i rzetelność
Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD. Nasze systemy pomagają funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń w szafkach."

SPRAWDŹ >

"Sevroll to marka posiadająca dziś silną pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym. Marka Sevroll stała się rozpoznawalna dzięki produktom wysokiej jakości, a stabilność osiągnęła dzięki konsekwentnej polityce handlowej i marketingowej. Nasze systemy charakteryzuje niezawodność, łatwość montażu, bezpieczeństwo użytkowania oraz funkcjonalność. "

SPRAWDŹ >

"Jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wyspecjalizowaną w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. Przez ponad 20 lat rozwoju stworzyliśmy dużą i stabilną organizację, ze sprzedażą na terytorium Polski i szeroką siecią dystrybucji na wielu zagranicznych rynkach."

SPRAWDŹ >

"Firma Proform to producent frontów meblowych, który proponuje Państwu fronty meblowe MDF, w tym fronty do mebli kuchennych, łazienkowych czy do salonu. Nowoczesne aranżacje są inspirowane przez nasze oryginalne wzornictwo, co jest wyróżnikiem naszej firmy. Nasz katalog obejmuje panele ozdobne MDF różnego typu"

SPRAWDŹ >

"GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Spółka obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem."

SPRAWDŹ >

DOMINO Sp.j. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe z ponad 30-letnią tradycją. Od 2002 r. jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku. W naszej ofercie posiadamy stylowe klamki, wizjery, zawiasy, zamki, gałki, odbojniki i inne elementy okuć drzwiowych.

SPRAWDŹ >

"Firma NOMET to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. Ponad 30-sto letnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, nowoczesne wzornictwo i ciągłe inwestycje technologiczne, zapewniają doskonałą jakość produktów i dają ogromną przewagę nad importowanymi odpowiednikami, zarówno pod względem cenowym, jak i estetycznym."

SPRAWDŹ >

"Firma SIRO-Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem ozdobnych akcesoriów meblowych firmy SIRO GmbH z Austrii. Z gamy ponad 5000 modeli, większość jest dostępna na magazynie w Radomiu w ciągłej sprzedaży. Rozbudowana sieć sprzedaży gwarantuje dostępność wymienionych artykułów na terenie całego kraju."

SPRAWDŹ >

"Wysokie standardy jakości, duży wybór wzornictwa, ergonomia zastosowania oraz doskonały serwis i fachowe doradztwo pozwalają nam dostarczać Wam rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wybór materaca Fabryki Materacy JANPOL pozwala na efektywny i komfortowy wypoczynek. Z nami budzisz się z uśmiechem :)"

SPRAWDŹ >

"Kronospan to wiodący producent posiadający w ofercie m.in. płyty wiórowe, płyty pilśniowe, panele podłogowe, żywice do płyt drewnopochodnych oraz płyty OSB. Kronospan produkuje również papier dekoracyjny, panele melaminowe, blaty, panele ścienne, parapety, lakierowane płyty HDF, płyty kompaktowe, laminaty wysokociśnieniowe i inne."

SPRAWDŹ >

"RESTOL to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji mebli oraz frontów meblowych istniejące od 1988r. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim kompetencjom pracowników firma osiągnęła wysoką jakość swoich produktów i stała się znaczącym producentem w branży meblarskiej."

SPRAWDŹ >

"Ideą firmy ALUPROFIL jest zaspokajanie gustów klientów poszukujących coraz to nowszych rozwiązań z dziedziny techniki, a także wzornictwa w branży meblowej. W realizowaniu naszych celów pomaga nam doświadczenie zdobyte na rynkach krajowych jak i zagranicznych oraz rygorystyczne przestrzeganie standardów jakości od etapu produkcji po dostawę do klienta."

SPRAWDŹ >

"Max Kuchnie powstały z myślą o klientach. Razem z projektantami mebli i producentami AGD stworzyliśmy dla nich nową jakość usług na rynku i wyszliśmy na przeciwko ich oczekiwaniom. Max Kuchnie daje możliwość stworzenia kuchni w jednym miejscu. Od początku do końca nasi klienci razem z nami mogą zaprojektować wymarzone meble."

SPRAWDŹ >

"GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. W swoim asortymencie Spółka posiada: uchwyty meblowe, gałki, wieszaki, nóżki do mebli, klamki, prowadnice. GAMET S.A. jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich."

SPRAWDŹ >

"Firma STOLZEN Istnieje od 1994 roku i opiera się w 100% na kapitale polskim. Od początku swojej działalności misją firmy jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości.Rozwijając się niezwykle dynamicznie przez te wszystkie lata, staliśmy się jednym z czołowych producentów frontów meblowych wykonanych z drewna, a także frontów fornirowanych oraz lakierowanych."

SPRAWDŹ >

"Firma ZOBAL istnieje już od ponad 15 lat. W tym czasie ugruntowała swoją pozycję w Polsce i na wielu rynkach europejskich. Rozwój firmy i jej produktów od początku działalności determinuje jakość i innowacyjność. Poprzedni rok zaowocował wieloma nowymi produktami oraz metodami obróbki i wykończenia powierzchni. Sprawdź naszą ofertę już dziś"

SPRAWDŹ >

"Firma DC-POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej powstała w obszarze silnie rozwiniętego przemysłu meblarskiego sięgającego tradycjami XVII wieku. Od początku naszego istnienia mamy na celu najpełniej spełniać oczekiwania naszych Klientów. Istniejemy po to, aby każdy, kto pomyśli o najlepszych akcesoriach meblowych miał na myśli naszą firmę."

SPRAWDŹ >

"W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 6 800 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu."

SPRAWDŹ >

max