O Nas

Slide
działamy
w zgodzie
z naturą
Slide
działamy
w zgodzie
z naturą
previous arrow
next arrow
Tworzymy dla Ciebie nieprzerwanie od 2009 roku!

Dzięki pasji i zaangażowaniu możemy tworzyć dla Ciebie przestrzeń, w której żyjesz na codzień.

Firma MebloTiM rozpoczęła swą działalność w 2009 roku, powstała z myślą o klientach oczekujących kompleksowej usługi począwszy od projektowania do etapu montażu. Głównie nacisk kładziemy na jakość naszych usług i produktów. Z tego względu współpracujemy z wiodącymi producentami w branży meblarskiej. Wykonujemy zabudowy lakierowane, fornirowane, zabudowy z płyty laminowanej i z zastosowaniem frontów z litego drewna.

Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard usług od doradztwa przez projekt do montażu. Proponujemy projekty dla indywidualnego klienta oraz dla firm, a także wykonawstwo według projektów lub zamówień.

W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą: zabudowy kuchenne, garderoby, szafy z drzwiami przesuwnymi, meble łazienkowe, meble pokojowe, zabudowy sypialniane, meble biurowe, lady recepcyjne, wyposażenie aptek i szkół.

Koszt projektu zabudowy meblowej do wglądu w biurze – 200/300 zł, natomiast projekt przesłany na adres e-mail klienta – 400/500 zł. W dniu zawarcia umowy, koszty projektu są odliczane od kwoty końcowej za zabudowę meblową.

Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej ofercie.

Zapraszamy do współpracy!

Zainspiruj się naszymi realizacjami